Wróć do strony głównej!

Wyposażenie

Kontakt

Cena już od

20 zł/os.

Grupowe warsztaty prozdrowotne

 

Prowadzę warsztaty prozdrowotne dla grup zorganizowanych osób dorosłych i dzieci. Gabinet posiada salę urządzaną w ekologicznym stylu z otwartą kuchnią ogrodową. Nieopodal znajduje się ogród warzywny i rabaty ziołowe, pola i łąki idealne na spacery przyrodolecznicze. Otaczający gabinet ogród rekreacyjny to miejsce gdzie goście mogą odpocząć siedząc na miękkiej trawie lub zasnąć kołysząc się na wygodnym hamaku wśród kwiatów i zieleni. Tematyka warsztatów grupowych jest każdorazowo uzgadniana z daną grupą. Dodatkowo poszerzam ją sezonowo o bieżące tematy takie jak naturalne sposoby zwalczania infekcji zimą, czy wiosenny detoks roślinny lub jesienne przetwory jako naturalne probiotyki. Organizuję także spacery ziołowe i sesje przyrodolecznicze w trenie. Ciekawą propozycją są warsztaty i konsultacje dla firm, które mogą z powodzeniem stanowić element pozapłacowego systemu motywacyjnego i programów profilaktyki prozdrowotnej. Zapraszam do śledzenia bieżących wydarzeń na profilu FB gabinetu.

Wyposażenie

Kontakt

Cena już od:

120 zł

Aromaterapia

Naturalne olejki eteryczne to skoncentrowane esencje roślinne, które oddziaływują na nasz umysł. Dlatego zapachami możesz skutecznie wpłynąć na samopoczucie. Możesz pobudzać się do działania, przywracać spokój i równowagę czy zwiększać zdolność zapamiętywania i jasność myślenia. Najkrótsza droga do Twojego umysłu prowadzi właśnie przez nos. Droga węchowa przebiega przez najbardziej pierwotne części mózgu, odpowiedzialne za instynktowne reakcje i emocje. Docierające tam substancje aktywne zawarte w olejkach są naturalnymi modulatorami nastroju. Z powodzeniem korzystam z ich dobrodziejstwa podczas sesji terapeutycznych, co jest unikatową metodą, dalece odbiegająca od standardowych metod pracy psychologa. Niektóre olejki destyluję samodzielnie, przy pomocy miedzianego alembika. Tworzę i komponuję ziołowo - kwiatowe zapachy, oleje do masażu, perfumy botaniczne i aromaty do wnętrz przywracające zdrowie fizyczne i równowagę emocjonalną. Naturalne olejki najwyższej jakości można także z powadzenie stosować po rozcieńczeniu bezpośrednio na skórę lub wewnętrznie, jako dodatek do syropów i tinktur leczniczych. Olejki eteryczne szczególnie przydatne są w terapii chorób neurodegradacyjnych takich jak demencja starcza czy choroba Alzheimera. W widoczny sposób poprawiają funkcje umysłowe i nastrój osób w podeszłym wieku. Na szczególną uwagę zasługuje olejek lawendowy, który z powodzeniem można bezpiecznie stosować w wielu przypadkach nawet u najmłodszych.

Wyposażenie

Kontakt

Cena już od:

20 zł

Kosmetyka naturalna

Czy wiesz, że w kupując kosmetyk pielęgnacyjny płacisz głównie za wodę, oleje i marketing? A przy okazji dostajesz ładnie opakowaną dawkę szkodliwych substancji ropopochodnych, wypełniaczy i chemicznych składników, od których na pewno nie staniesz się piękniejsza albo młodsza. A prawda jest taka, że im prostszy skład i bardziej naturalne składniki tym lepiej dla Twojej urody i zdrowia. Przyroda ma do zaoferowania wiele naturalnych składników, z których nauczę Cię korzystać. Jest ona bogatym źródłem dobroczynnych substancji w służbie urody. Dostarcza nam wielu składników, które możemy zastosować na twarz, ciało czy włosy. Możesz zadbać o siebie myjąc, pielęgnując i odżywiając je w sposób naturalny i przyjazny dla środowiska. W ofercie gabinetu znajdują się rytuały naturalnego piękna wykonywane na bazie ręcznie robionych preparatów ziołowych, mieszanek cennych olei kosmetycznych i substancji pochodzenia roślinnego. Możesz zamówić u mnie dedykowany zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych, kąpielowych czy leczniczych. Mydła, szampony w kostce, hydrolaty czy kremy, to jedne z wielu dostępnych produktów. Ujędrniający masaż olejowy, wygładzający zmarszczki masaż bańkami, leczniczy zabieg ziołowy wykonuję na bazie przygotowanych specjalnie dla Ciebie świeżych preparatów dobierając ich składniki do potrzeb twojej cery. Cieszę się kiedy moje Klientki, korzystając z wiedzy jaką im przekazuję, omijają pełne chemii i marketingowych chwytów kosmetyki drogeryjne i własnoręcznie przygotowują dobroczynne eliksiry roślinne, mydła i perfumy na bazie składników, które z powodzeniem można stosować bez szkody dla zdrowia i środowiska.

Wyposażenie

Kontakt

Cena już od:

120 zł

Naturalne odchudzanie

Przywrócenie właściwej masy ciała jest jednym z kluczowych elementów zachowania zdrowia. Nie ma cudownego specyfiku, który sprawi, że w kilka tygodni zrzucisz trwale zbędne kilogramy. Chudnięcie to świadomy proces, wymagający pełnego zaangażowania. Olbrzymie znaczenie odgrywają w nim emocje, które decydują o potrzebach Twojego organizmu. Naturalne odchudzanie z moją pomocą to właściwy dobór produktów, ich ilość i sposób przygotowania. Do tego profesjonalne wsparcie psychologiczne i odpowiednia dawka ruchu dopasowanego do możliwości Klienta w zestawie holistycznych oddziaływań oferty terapeutycznej gabinetu. Wielu schorzeń można uniknąć, a te już zaistniałe wyleczyć poprzez uzyskanie odpowiedniej wagi. Dzięki umiejętnie przeprowadzonemu procesowi możesz cofnąć swój zegar biologiczny nawet o kilkanaście lat. Współpracując ze mną zyskasz całościowe wsparcie w procesie odchudzania. Nie musisz korzystać z pomocy kilku specjalistów na raz. Pokieruję Twoją prozdrowotną przemianą układając dla Ciebie kompletny plan działania łącznie z wykonywanymi w gabinecie zabiegami poprawiającymi estetykę zmieniającego się ciała. Jest tu miejsce na wspólne ćwiczenia ruchowe, a nawet przestrzeń, w której wspólnie możemy przećwiczyć przepisy na zdrowe i pełnowartościowe posiłki, które będą służyć Tobie i twoim najbliższym.

Wyposażenie

Kontakt

Cena już od:

80 zł

Odżywianie

dla zdrowia

Dieta prozdrowotna to sposób żywienia dobrany do Twoich potrzeb. Także psychologicznych. Jedz różnorodnie. Niech twoje posiłki cieszą oczy, kuszą zapachem i pełnią smaku. Zadbaj o to by Twój posiłek został spożyty w spokoju. Jedz wolno, smakuj. W każdej diecie jest miejsce na deser. Trzeba tylko wiedzieć jaki. Zapraszam na konsultacje dietetyczne i prozdrowotne warsztaty kulinarne. Nauczę Cię jakie produkty wybierać i jak w prosty i szybki sposób przygotować posiłek, aby służył Twojemu zdrowiu. Pierwszym krokiem, który poprawi Twoje samopoczucie i zniesie wiele nieprawidłowości w funkcjonowaniu Twojego organizmu jest zmiana sposobu odżywiania. Nie musisz stosować aptecznych leków i suplementów, jeśli podejdziesz świadomie i odpowiedzialnie do tego jakim paliwem zasilasz swój organizm, z czego składają się Twoje posiłki, jak są przygotowywane i skąd pochodzą produkty, których używasz. Pełnowartościowe pożywienie jest pełne cennych składników mających określoną wartość leczniczą. Jest wiele produktów mających właściwości ochronne dla organizmu, regulujących pracę wybranych organów i wpływających na stan całego ustroju. Niezwykle cenne w diecie są wszelkiego rodzaju naturalne przyprawy, sole ziołowe i zimno tłoczone oleje. Dobra dieta w moim podejściu, nie jest kosztowna i skomplikowana, nie wymaga wielogodzinnych przygotowań, zaawansowanego technicznie sprzętu i zamorskich specjałów. Opiera się na lokalnych produktach, łatwo dostępnych na targu lub w osiedlowym sklepiku. Wszystkich chętnych na praktykę odżywiania dla zdrowia zapraszam do mojego ogrodu ziołowo – warzywnego w poszukiwaniu nowych smaków i sposobów na przygotowanie zdrowych posiłków.

Wyposażenie

Kontakt

Cena już od:

100 zł

Terapia antystresowa

 

Presja czasu, natłok zadań i obowiązków, niesprzyjające środowisko, to wszystko składa się na życiowy stres i wynikające z niego choroby cywilizacyjne o podłożu psychologicznym. Jeśli masz poczucie beznadziejności Twojej sytuacji, obniżony nastrój, negatywne nawracające myśli, problemy ze snem, chwiejność nastrojów zapraszam Cię na konsultację. Przygotuję dedykowaną dla Ciebie autorską mieszankę ziół najwyższej jakości, które przyjmowane regularnie przyniosą Ci ulgę. Udzielę podczas wizyty wsparcia psychologicznego, pomogę zrozumieć co dzieję się w Tobie i wspólnie znajdziemy drogę powrotu do równowagi. W bezpiecznej i odprężającej atmosferze i zaciszu gabinetu, gwarantując dyskrecję i profesjonalizm przepracujemy ważne dla Ciebie obszary. Jako dyplomowany psycholog, zielarz i mistrz naturopata łączę sprawdzone praktyki aby wybrać te, które skutecznie wesprą Cię w powrocie do poczucia pełni zdrowia fizycznego i emocjonalnego. Pracując w podejściu holistycznym stosuję metody wzajemnie uzupełniające się takie jak techniki pracy z umysłem, dietoterapię, lecznicze zioła, masaże, kinezyterapię i ćwiczenia oddechowe.

Wyposażenie

Kontakt

Cena już od:

20 zł

Zioła suszone i gotowe preparaty

 

Lecznicza moc preparatów ziołowych przygotowywanych ze świeżych ziół i surowców jest nieoceniona. Dlatego większość roślin zbieram własnoręcznie. Przetwarzam je bezpośrednio po zbiorze aby nie straciły swoich cennych właściwości. Suszę, nastawiam maceraty i tinktury, tworzę przedmieszki aby moi podopieczni otrzymali wysokiej jakości preparaty pomocne w utrzymaniu zdrowia. To żmudna praca, bo oprócz wiedzy o roślinach potrzeba dużej dawki fizycznego wysiłku związanego ze znalezieniem, pozyskaniem i przygotowaniem rośliny, która ma oddać swoje właściwości choremu. Drobne kwiaty czeremchy, które trzeba zbierać godzinami, twarde i mocne korzenie łopianu wymagające ostrego szpadla i silnych rąk, lecznicze, młode pączki topoli, rosnące wysoko na dorodnych drzewach, małe owoce głogu i berberysu ukryte wśród ostrych kolców. Wszystko to cenne skarby, które nie przychodzą łatwo, za to bardzo łatwo je zniszczyć odbierając im leczniczą moc poprzez niewiedzę. Oddaję je w Wasze ręce w słoiczkach, flaszkach i torebkach pełnych naturalnego zdrowia. Niech Wam służą! W gabinecie dostępne są zioła suszone, z których przygotowuję dedykowane mieszanki. Maści lecznicze, tinktury i syropy przygotowuję sezonowo, na bazie świeżych surowców. Jeśli nie mogę pozyskać danego surowca z naturalnego środowiska, posiłkuję się ziołami ze sprawdzonych i wiarygodnych źródeł. Wszystkie produkty znajdują się w ofercie gabinetu do wyczerpania zapasów.

Wyposażenie

Kontakt

Cena już od:

100 zł

Ziołolecznictwo i medycyna ludowa

Wykorzystywanie leczniczej mocy roślin ma wielowiekową tradycję. Zioła i naturalne substancje są tradycyjnym remedium o naukowo potwierdzonym działaniu stosowanym od wieków na całym świecie. W swojej praktyce terapeutycznej wykorzystuję rodzime zioła wspierające zdrowie i wspomagające proces leczenia wielu dolegliwości. Sięgam do metod inspirowanych medycyną etniczną i ziołolecznictwem ludowym. Dzielę się z Tobą cenną wiedzą zdobytą od naukowych autorytetów. Wskazuję sprawdzone działania, które możesz podjąć samodzielnie w celu wspomagania zdrowia własnego i swojej rodziny. Nie rezygnuj z tradycyjnej terapii pod okiem lekarza, ale podejdź do niej świadomie wprowadzając jednocześnie w swoim najbliższym otoczeniu znane od wieków, proste rytuały lecznicze o udowodnionym działaniu. Zabiegi te będą stanowić środek zaradczy w pierwszych objawach wielu chorób, zniosą uciążliwe dolegliwości, złagodzą objawy i w widoczny sposób przyspieszą powrót do zdrowia. Zapraszam Cię na konsultacje, podczas których dowiesz się jak w naturalny sposób możesz wspomagać swoje zdrowie czerpiąc z dobrodziejstw natury i wielowiekowych tradycji leczniczych. Medycyna ludowa, przyrodolecznictwo i domowe praktyki lecznicze stanowią podstawę, na której zbudowano podwaliny medycyny akademickiej. W trakcie konsultacji dobiorę zioła i preparaty dopasowane do potrzeb Twojego organizmu i zakładanych celów terapeutycznych.

Oferta Atrakcji

FARMA AKTYWNEJ ROZRYWKI "W SZCZERYM POLU"

FARMA AKTYWNEJ ROZRYWKI  

"W SZCZERYM POLU"

FARMA AKTYWNEJ ROZRYWKI  

"W SZCZERYM POLU"

TK 2019 All rights reserved

TK 2019 All rights reserved

Nasz Adres:

 

Motycz-Józefin 5

21-008 Tomaszowice

Kontakt:

 

tel: +48 509 356 254

email: info@wszczerympolu.com.pl